Polub nas

Lego Friends – pomysły na świąteczny prezent

Kolejną serią którą chcemy polecić na prezent świąteczny jest Lego Friends. Ta seria przyciąga okazałymi budynkami, ciekawą tematyką czy inkluzywnością. Wśród 5 propozycji znajdziemy klimaty miejskie, morskie czy górskie.

LEGO Friends 41733 Mobilny sklep z bubble tea

Propozycja na start przygody z serią lub z klockami Lego w ogóle. Niewielka konstrukcja w odcieniach niebieskiego ciągnięta przez hulajnogę może być też uzupełnieniem klockowego miasta, dzielnicy biurowej. Dwie figurki – sprzedawczyni i klientki pomogą odegrać klimatyczne scenki – pomoże w tym też wiele akcesoriów – kasa fiskalna, maskotka z menu, naczynia.

LEGO Friends 41756 Stok narciarski i kawiarnia

Jeden z najciekawszych tegorocznych zestawów w klimatach zimowych. Licząca blisko 1000 elementów konstrukcja będąca połączeniem stoku narciarskiego i kawiarni to wiele kolorów, pomieszczeń i pomysłów na zabawę! Znajdziemy tutaj punkt naprawy nart i sprzętu zimowego, sklepik ze słodkościami czy białego pieska. W zestawie tylko 3 figurki, ale z dużą liczbą akcesoriów, wyposażenia zimowego – sanek, nart, snowboardu.

LEGO Friends 41747 Jadłodajnia w Heartlake

Zestaw mogący być doskonałym uzupełnieniem modułowego miasteczka Lego – narożny budynek jest dość niski, lecz nadrabia bogatym wyposażeniem w skład którego wchodzą m.in. ogromny stół na którym można przygotować wiele smakowicie wyglądających potraw. PO schodkach przejdziemy na taras na piętrze, gdzie krajobraz miasta umili konsumpcję.

LEGO Friends 41737 Plażowy park rozrywki

Propozycja dla nieco starszych budowniczych. Ponad 1000 elementów, sporo elementów technicowych, karuzela, stoisko z grą zręcznościową, surfing w wirtualnej rzeczywistości. Bardzo kolorowy i zróżnicowany zestaw do wspólnej zabawy – 4 figurki (dwóch chłopców i dwie dziewczynki) zapewnią wielogodzinną zabawę w tworzenie historii. Pobudźcie swoją wyobraźnię w plażowym parku rozrywki!

LEGO Friends 41734 Morska łódź ratunkowa

Z plaży przenosimy się na morze – wyruszamy z misją ratunkową oczyszczenia zatoki z wielu śmieci pozostawionych przez nierozważnych plażowiczów i turystów. W zestawie duży, kolorowy katamaran, który może pełnić funkcję laboratorium, oraz mała łódź podwodna niezbędna do szczegółowych badań głębin. Budowniczy mogą odgrywać historie związane z ratowaniem morskich stworzeń (w zestawie 3 delfiny), przepływając łodzią ratunkową wśród śmieci, aby je wyłowić i przekazać do recyklingu.

Autor: Kacper Popiołek

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.