Polub nas

Recenzja: LEGO GWP Kompozycja kwiatowa na kratce (40683)!

Źródło: lego.com

Począwszy od kwietnia, LEGO będzie miało nowy zestaw GWP, którym jest wyświetlaczem Kompozycja kwiatowa na kratce (40683)!

440-elementowy zestaw będzie dostępny od 1 do 16 kwietnia przy zakupach o wartości 580 zł. Jeśli przegapisz go za pierwszym razem, będzie on dostepny ponownie od 27 maja do 9 czerwca!

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Pierwsze kilka worków pozwala na zbudowanie podstawy kraty z wiklinowym koszem przy użyciu elementów nachylenia.

Źródło: lego.com

Następne w kolejności są brązowe płytki siatki używane jako tło kratki. Na siatce rozłożono kilka czarnych płyt z pinezkami, które posłużą później do umieszczenia roślin.

Źródło: lego.com

Pierwszy zestaw roślin to pnącza, które wykorzystują głównie części serii Technic i przyczepiają się do płyt. W lewym dolnym rogu znajdują się również kwiaty, na których pojawiają się pąki.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

W prawym górnym rogu znajduje się kilka lawendowych i fioletowych kwiatów, które mają wzór wiatraczka. W lewym górnym rogu znajduje się duży żółty kwiat, który wykorzystuje dwa różne odcienie żółtych części, co jest nieco trudniejsze do zobaczenia w instrukcji.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Z tyłu kratki znajduje się wieszak ścienny, który umożliwia jej zamontowanie w razie potrzeby.

Źródło: lego.com

Podsumowując, zestaw LEGO Kompozycja kwiatowa na kratce (40683) to zabawny mały wiosenny zestaw, który można połączyć z kolekcją botaniczną, mimo że nie jest oznaczony jako zestaw z tej serii. Tak naprawdę nie mam żadnych negatywnych odczuć poza wysokim progiem zakupowym, aby go zdobyć. Wydaje się, że wyższe ceny są teraz normą, aby uzyskać te średniej wielkości GWP.

Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.