Polub nas

LEGO Avatar powróci tego lata!

Jeśli polubiliście się z serią Avatar to będziecie zadowoleni, że już tego lata do sprzedaży trafi kolejna fala zestawów, która bazuje na tej licencji. Chociaż motywy przewodnie konstrukcji pozostają wciąż nieznane to z przecieków znamy już kilka konkretów odnośnie nadchodzących produktów LEGO Avatar.

Już za kilka miesięcy w letniej fali otrzymamy tylko 4 sety związane z filmami Jamesa Camerona. Zostały  im już przydzielone numery katalogowe. Znane są także ilości klocków, które znajdziemy w poszczególnych konstrukcjach.

LEGO Avatar 75580 – 136 klocków 

LEGO Avatar 75581 – 379 klocków

LEGO Avatar 75582 – 839 klocków

LEGO Avatar 75583 – 868 klocków

Zdecydowanie grupa LEGO nie zamierza poświęcać zbyt dużo uwagi Avatarowi i być może do premiery kolejnej części filmu nie otrzymamy już więcej zestawów niż cztery przewidziane w letniej fali. Po elementach widać też, że nie będą to kolosalnie duże produkty, ale nie zmienia to faktu, że mogą wciąż być bardzo udane. LEGO Avatar jest raczej dopełnieniem wakacyjnych produktów, a nie głównym głośnym hitem katalogowym. 

Chcielibyście, aby duński producent tworzył więcej zestawów z Avatara, a może macie już go dość i nie przypadł wam on do gustu? 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.