Polub nas

Zbuduj wakacje z LEGO – warsztaty dla dzieci

Zapraszamy na darmowe warsztaty dla dzieci i młodzieży – Zbuduj wakacje z LEGO, które odbędą się 9 czerwca w Kamienicy Deskurów. Po raz kolejny spotykamy się przy ul. Rwańskiej 2 na zabawę setkami tysięcy klocków LEGO w szczytnym celu – podczas warsztatów Fundacja Familis przeprowadzi zbiórkę, a zebrane środku zostaną przeznaczone na realizację zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej. 

Podczas warsztatów Fundacja Familis przeprowadzi zbiórkę, a zebrane środku zostaną przeznaczone na realizację zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej. 

Gościem specjalnym wydarzenie będzie jeden z najpopularniejszych LEGOtuberów – Maciej Kośmicki czyli Maciek i Klocki, który będzie wspólnie budował z uczestnikami warsztatów, a także przygotował kilka świetnych niespodzianek. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00, zaś skończy o 14.00, wstęp jest bezpłatny.

Głównym celem Fundacji Familis jest wszechstronna pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej zarówno dzieciom, dorosłym jak i seniorom, rozwój świadomości społeczeństwa, ochrona zdrowia oraz podnoszenie kwalifikacji osób zajmujących się opieką nad dzieckiem. Zadaniami priorytetowymi jest realizacja tych celów statutowych, które mają wpływ na poziom edukacji, zdrowia społeczeństwa, kultury oraz powszechność zatrudnienia.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego – Mazowsze serce Polski.