Polub nas

LEGO Ideas Steve Irwin i Majestatyczny krokodyl zdobywają 10000 głosów!

Źródło: ideas.lego.com

Steve Irwin & Majestatyczny krokodyl autorstwa King of Crocs to najnowszy model, który zdobył 10000 głosów w ramach projektu LEGO Ideas!

Model zawiera australijskiego krokodyla słonowodnego z ruchomymi stawami oraz stojak. Zestaw zawiera także minifigurkę Steve’a Irwina.

Steve Irwin, znany również jako Łowca Krokodyli, był słynnym australijskim zookeeperem, działaczem na rzecz ochrony przyrody, edukatorem dzikiej przyrody i ekologiem. Był kochany na całym świecie za pasję do odkrywania dzikiej przyrody, pomimo niebezpieczeństwa. Przydomek „Łowca krokodyli” zawdzięcza swojemu pierwszemu serialowi dokumentalnemu i ogólnej pasji do tych niezwykłych zwierząt.

Choć tragicznie zmarł w 2006 roku, jego twórczość wciąż porusza serca wielu miłośników dzikiej przyrody. Myślę, że taki zestaw Lego miałby ogromne znaczenie dla nich wszystkich. A czy jest lepszy sposób na towarzyszenie Łowcy Krokodyli niż piękny model prawdziwego krokodyla? Krokodyle to moje ulubione zwierzęta, ale także były początkiem podróży Steve’a.

Projekt dołącza do trzeciego etapu przeglądu 2023.

Źródło: ideas.lego.com
Źródło: ideas.lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.