Polub nas

LEGO® 42107 Technic – Ducati Panigale V4 R

LEGO® 42107 Technic – Ducati Panigale V4 R to zestaw, który wiernie oddaje ducha i wzornictwo oryginalnego modelu motocykla!

Źródło: lego.com

W serii LEGO Technic nie było dotąd modelu motocykla, który miałby skrzynię biegów pozwalającą zapoznać się z różnymi prędkościami i technikami jazdy — ten jest pierwszy. Ma on również inne niesamowite funkcje, a mianowicie układ kierowniczy, zapewniające realizm ruchu przednie i tylne zawieszenie oraz przednie i tylne hamulce tarczowe.

Źródło: lego.com

Istota marki Ducati uchwycona dzięki niezwykłym szczegółom Fani Ducati docenią, ile uwagi poświęcono oddaniu szczegółów w tej niesamowitej replice motocykla. Drobne detale w rodzaju stopki bocznej, rury wydechowej, owiewki czy deski rozdzielczej sprawiają, że model jest niesamowicie wiernym odtworzeniem pełnowymiarowego oryginału.

Źródło: lego.com

Nie mogło też oczywiście zabraknąć klasycznego czerwonego malowania, od którego zaczyna szybciej bić serce każdego fana Ducati. Buduj i ucz się dzięki zabawkom LEGO Technic Ten model motocykla należy do gamy zestawów LEGO Technic, co oznacza, że budowanie będzie fascynującą zabawą, a jego efekt przyniesie dużo satysfakcji. Dzięki realistycznym cechom, które pozwalają zrozumieć zasadę działania przekładni, będzie on dla budowniczych wprowadzeniem do świata inżynierii.

Źródło: lego.com

Seria: Technic
Nazwa: Ducati Panigale V4 R
Ilość elementów: 646
Przedział wiekowy: 10+
Numer katalogowy: 42107
Data premiery: 2020 rok
Koszt: 329,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.