fbpx
Minionki: Wejście Gru w kinach – a gdzie zestawy?

Minionki: Wejście Gru w kinach – a gdzie zestawy?

15 lipca, 2022 0

Minions: The Rise of Gru to licencjonowany motyw LEGO wydany po raz pierwszy 27 kwietnia 2020 r. Na podstawie filmu o tej samej nazwie. Początkowo ta seria miała zostać wydana wraz z premierą filmu w 2020 roku, jednak pandemia COVID-19 spowodowała opóźnienie w jego wejściu do kin.

Pomimo ogłoszonych opóźnień filmu, 75549 Niepowstrzymany motocykl ucieka i 75551 Minionki z klocków i ich gniazdo zostały wydane w 2020 roku. Pozostałe trzy zestawy zostały wydane 26 kwietnia 2021 roku.

Film Minionki: Wejście Gru właśnie zadebiutował w naszych kinach dlatego postanowiliśmy Wam przybliżyć wcześniej wydane zestawy.

75549 Niepowstrzymany motocykl ucieka

Wyścig trwa! Pomóż Gru i Minionkom chronić kamień zodiaku przed złoczyńcami, którzy chcą go odzyskać. Będą musieli działać szybko, aby przechytrzyć złoczyńców. Na szczęście jest banan do rzucania podczas jazdy. Gru przejmuje kontrolę nad niepowstrzymanym pościgiem rowerowym LEGO Minions, a Bob pomaga z przodu. Tymczasem Stuart cieszy się ekscytującą jazdą, ciągnąc za sobą na rakietowych łyżwach. Tym ciekawym zestawem można bawić się na wiele sposobów. Gru jest na misji, a dzieci mogą pomóc, umieszczając Minionki z przodu roweru, ciągnąc je na rakietowych łyżwach lub dając im banana-zabawkę.

Pełen akcji zestaw do budowania motocykla Minionki (75549), zawierający figurki Gru, Stuarta i Boba. Dzieci mogą cieszyć się pełną akcji akcją, odgrywając epickie sceny z filmu Minionki: Powstanie Gru. Dzięki temu zabawkowemu zestawowi motocyklowe odgrywanie ról jest łatwe.

Dzięki trzem figurkom, w tym wyjątkowej minifigurce Gru LEGO, dostępnej tylko w tym zestawie, dzieci pokochają wymyślanie własnych historii o Minionkach. Szukasz prezentu urodzinowego lub ekscytującej uczty dla fana Minionków w wieku od 6 lat? To świetny wybór.

Idealny do kreatywnej zabawy, to niesamowita zabawka dla dzieci, które uwielbiają budowanie zabawek i eskapady z Minionkami. Ten zabawkowy motocykl ma ok. 10 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości, dzięki czemu idealnie nadaje się do kreatywnej zabawy.

75551 Minionki z klocków i ich gniazdo

Chcesz wejść do nieprzewidywalnego świata Minionków? Cóż, teraz możesz! Zbuduj swojego ulubionego Minionka, a następnie odwróć go, aby odsłonić jego pokój. Sprawdź wersję figurową każdej postaci. Umieść je w pokoju, aby zbadać złośliwą osobowość każdego Minionka.

Twórz wynalazki z Kevinem w laboratorium lub pop Stuarta w jego sypialni. Następnie przebuduj Kevina w Boba za pomocą jego zestawu do gry w kung fu. Kreatywny zestaw do budowania, który pozwoli fanom Minionków zbudować ich ulubioną postać Minionka.

Dzieci mogą zbudować zarówno Kevina, jak i Stuarta, a następnie przebudować Kevina na Boba. Po zbudowaniu postaci zabawa trwa. Dzieci pokochają, jak oczy się obracają. Następnie mogą odkrywać skomplikowany zestaw w pokoju, korzystając z zabawnych akcesoriów, aby tworzyć własne historie z Minionkami.

Zainspirowany filmem Minions: The Rise of Gru dzieci mogą odkrywać kung fu z Bobem, budować wynalazki z Kevinem lub pozwolić Stuartowi zdrzemnąć się w jego sypialni. Świetny prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat, które uwielbiają zabawki z Minionkami. Po zabawie z ich dziełem dzieci będą zachwycone wystawianiem swoich modeli. Każdy zbudowany z klocków LEGO Minion ma ok. 9 cm długości i 11 cm szerokości. Kevin ma ponad 15 cm wzrostu, Stuart ma 14 cm, a Bob ma 12 cm, co czyni je idealnymi do zabawy i prezentacji.

Dodaj komentarz
pl_PLPolish