Polub nas

LEGO 10300 Back to the Future

Właśnie pojawiły się oficjalne zdjęcia najnowszego zestawu 18+. A mianowicie wyczekiwanego przez wielu DeLoreana z filmu Back To The Future.
Zestaw ten składa się z1872 elementów, oraz zawiera 2 minifigurki. Doktora Emmeta Browna oraz Marty’ego McFlya.
Marty ma nawet w zestawie różową deskorolkę elektryczną, która pojawiła się w filmie „Powrót do przyszłości II”, natomiast dla doktora ostała się 1 puszka piwa.

Zarówno maskę, jak i drzwi można otworzyć, co pozwala nam zajrzeć do wnętrza pojazdu. W samym samochodzie znajdziemy light brick podświetlający elementy kondensatora strumienia, który był największym wynalazkiem dr Emmeta Browna, bo bez tego odkrycia podróże w czasie byłby niemożliwe.

Co ciekawe w zestawie znajdziemy aż 3 instrukcje, pozwalające nam wybudować 1 z 3 wersji tego kultowego pojazdu. Pierwszym z nich jest oryginał, w którym Marty i Doc użyli piorunochronu, aby wrócić do roku 1985. Jest też latający samochód z „Powrotu do przyszłości, część II”, ze składanymi oponami do trybu lotu. Natomiast na koniec pojawia się wersja z „Powrotu do przyszłości, część III”, z tacą wypełnioną częściami elektronicznymi z 1955 r., która zabiera Marty’ego aż na Dziki Zachód.

źródło: brickandbricks

Niestety większość ozdób jakie widzimy w tym modelu, zaczynając od tabliczki, a kończąc na desce Marty’ego, to naklejki. Zestaw będzie kosztował 170 Euro, co dla nas wyniesie 799.99zł. Karta dla tego zestawu już się pojawiła na stronie LEGO. Znajdziecie ją TUTAJ.

źródło: brickandbricks
źródło: brickandbricks

Co sądzicie o tym zestawie? Podoba się wam? Będziecie polować? Zachęcamy do komentowania. 😉
A po więcej zapowiedzi nowości z LEGO, zapraszamy tutaj: https://afols.pl/wszystkie-zapowiedzi-na-lato-2022/