Polub nas

LEGO – Nowy Pick a Brick

Dopiero co przed kilkoma dniami pisaliśmy o pracach na polskiej stronie LEGO a już dzisiaj nowy system wszedł w życie. Nowy PaB znajdziecie TUTAJ.

Połączenie katalogów Brick and Pieces oraz Pick a Brick zostało zakończone. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, klocki zostały podzielone na bestsellery oraz standardowe.
Bestsellery (Oznaczone na żółto), będą wysyłane z Polski, a czas wysyłki będzie wynosił (11-15 dni). Jeśli zamówienie wyniesie mniej niż 53 zł to niestety będziemy musieli dopłacić 13,50 zł opłaty serwisowej .

Klocki “standardowe” (wcześniejsze Bricks and Pieces), to elementy rzadsze z zestawów. Na ten moment ich wysyłka (z Danii) również zajmie ok. 11-15 dni, ale zmienia się niestety opłata serwisowa. Przy zakupie za mniej niż 53zł, będziemy musieli dopłacić aż 27zł.

Na ten moment nie pojawiła się jeszcze usługa BaM (Build a Minifigure), czyli zapowiadany kreator figurek, ale to zapewne kwestia czasu. Spora część pozycji nie została jeszcze dodana do nowego systemu, lub nie ma wgranych zdjęć. Dlatego zalecamy cierpliwość.