Polub nas

76942 Barionyks i ucieczka łodzią

76942 Barionyks i ucieczka łodzią

Jednym z zapowiedzianych, nowych zestawów z serii Park Jurajski jest set 76942 Barionyks i ucieczka łodzią. Jest to zdecydowanie największy zestaw w tegorocznej fali, który dostępny będzie w cenie 369,99 PLN. Zestaw już pojawił się w oficjalnym sklepie LEGO.

Znajdziemy tutaj pływający statek przystosowany do transportu dinozaurów – na pudełku jak widzicie mamy całkiem nieźle zapakowanego Velociraptora :), ponton ratunkowy, 4 minifigurki: Darius, Yaz, Owen Grady i strażnik, a także figurki ruchomego barionyksa, małego dinozaura i 2 rybek, a także akcesoria, w tym środek uspokajający, paralizator i 2 jaja dinozaurów.

Łódź ma sterownię, którą można podnieść, aby uzyskać bezproblemowy dostęp do ładowni. Są też klatki z dinozaurami i obracający się szperacz. Co ciekawe w zestawie znajduje się również mała zabawkowa motorówka, która unosi się na wodzie.

Zainspirowany Jurassic World Camp Cretaceous i innymi opowieściami z serii Jurassic World, ten wysokiej jakości zestaw zabawkowy doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat.

Więcej nowych zestawów z LEGO Park Jurajski znajdziecie tutaj: LEGO Park Jurajski