Polub nas

lego-31203-Mapa-swiata

Zestawy LEGO – 31203 Mapa Świata

Chciałbyś mieć własną mapę świata wiszącą na ścianie? Dzięki LEGO, możesz mieć taką jak zechcesz 🙂 Ogromny zestaw LEGO® Art 31203 zawierający aż 11695 elementów niewątpliwie Ci w tym pomoże. Dzięki największemu w historii firmy LEGO zestawowi zbudujesz jedną z trzech kolorowych map.

Uwolnij kreatywność
Ta reinterpretacja klasycznej mapy świata pozwala popuścić wodze fantazji. Możesz zbudować mapę, inspirując się dołączonymi instrukcjami, lub zmodyfikować chociażby oceany, żeby by nadać jej indywidualny charakter. Jeśli chcesz skupić się na jednej z trzech części świata, wystarczy, że usuniesz z mapy wybrane obszary lądowe – takie to proste. Wykorzystaj też zbudowane z klocków kolorowe pinezki, aby oznaczyć na mapie miejsca, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie, lub takie które po prostu odwiedziłeś.

legoart-31203-mapa-swiata

Co jest w zestawie LEGO 31203 Mapa Świata?
W komplecie znajdziesz 40 płytek płótna, ramę z klocków, dwie unikatowe zawieszki oraz rozdzielacz płytek ułatwiający przekształcanie modelu. Dzięki temu zestawowi możesz się zrelaksować oraz bez reszty poświęcić swojej pasji do kreatywnego budowania oraz podróżowania. Dołączona ścieżka dźwiękowa sprawi, że podczas budowania poczujesz się jak na wycieczce dookoła świata – jest to bardzo ciekawa opcja. Zbuduj tę kolekcjonerską, inspirowaną oceanicznymi głębinami mapę świata pełną kolorów. Wykorzystaj je do stworzenia interesującego tła. Przekształć mapę, dostosowując ją do swojej własnej wizji, by zabawa była jeszcze lepsza. Model ma ok. 65 cm wysokości i 104 cm szerokości.

Premiera już w sierpniu – cena szacunkowa ok. 1099 zł