Polub nas

76940-dzici-budują-tyranozaura

76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura

Dzieci kochają dinozaury i wszystko co jest z nimi związane. Pozwól im dowiedzieć się więcej o dinozaurach, tworząc własną wystawę skamieniałości dinozaurów T. rex (76940). Wspaniały prezent LEGO® Jurassic World dla uwielbiających dinozaury dzieci, które zasłużyły na niespodziankę. Zestaw zawiera ruchomy model szkieletu tyranozaura do zbudowania z podstawką, tablicę do rysowania, kij wskazujący oraz figurkę małego Triceratopsa.

Kreatywna zabawa
W zestawie znajdziecie 2 popularne minifigurki postaci z Jurassic World – Owena Grady’ego i Dariusa (z Jurassic World Camp Cretaceous) – które zainspirują najmłodszych do odgrywania ról paleontologów i wymyślania własnych ekscytujących historii. Dołączone są zrozumiałe, ilustrowane instrukcje, dzięki którym młodzi fani LEGO mogą budować samodzielnie i pewnie. Super zabawa murowana 🙂

Zabawa dinozaurów!
Odkryj zabawki do budowania, które zachwycą wszystkie grupy wiekowe w serii LEGO Jurassic World, zawierające odlewane figurki dinozaurów do zbudowania, minifigurki, imponujące budynki oraz świetne pojazdy do zabawy.

Kilka słów o zestawie 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura:

W tym zestawie LEGO® Jurassic World z modelem szkieletu tyranozaura do zbudowania dzieci mogą stworzyć własną wystawę skamieniałości dinozaurów oraz wcielić się w rolę odgrywać rolę paleontologów.

Szkielet tyranozaura jest ruchomy, dzięki czemu dzieci mogą bawić się nim jak normalną figurką dinozaura LEGO®. Dodatkowo wyposażony jest w ciekawy stojak, na którym można go ustawić jako eksponat w muzeum. Idealnie sprawdzi się na każdym dziecięcym biureczku.

Zestaw 76940 Wystawa skamieniałości tyranozaura inspirowany jest serią Jurassic World Camp oraz innymi opowieściami z uniwersum Jurassic World. Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy, świąteczny lub po prostu fajna niespodzianka. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 lat kochających dinozaury – ale nie tylko!.

makieta-76940-park-jurajski

Atak-t-rexa-76940

scenka-z-zestawu-76940

minifigurki-76940

Więcej informacji w naszym artykule o nowościach z serii Park Jurajski: