Polub nas

Zobacz teraz zestawy LEGO na Chiński Festiwal Wiosenny 2024!

Źródło: lego.com

Zgodnie z oczekiwaniami, zestawy LEGO wydawane z okazji Chińskiego Festiwalu Wiosennego, które zostały ujawnione wczoraj, są teraz dostępne w przedsprzedaży na LEGO Store z oficjalnymi szczegółami!

Sety mają uczcić nadchodzący Nowy Rok, który będzie Rokiem Smoka. Oba zestawy będą dostępne już od 1 stycznia!

Smok pomyślności (80112) – 1171 elementów / 389,99 zł

Źródło: lego.com

Rozpocznij Rok Smoka, budując majestatyczną figurkę z zestawu LEGO® Spring Festival Smok pomyślności (80112). To symboliczny prezent dla Ciebie lub dzieci w wieku od 10 lat. To mityczne stworzenie zbudowane z klocków LEGO ma przechylaną głowę i otwieraną paszczę. Specjalnie zadrukowane elementy oczu i łusek podkreślają jego realistyczny wygląd. Zabawkowy smok do zbudowania trzyma tradycyjny niebieski kryształ i siedzi na zbudowanej z klocków morskiej skale. Dołącz tabliczkę z napisem, aby dopełnić tę niesamowitą ozdobę.
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Zjazd rodzinny (80113) – 1823 elementów / 479,99 zł

Źródło: lego.com

Uwiecznij radość z okazji zjazdu rodzinnego, budując zestaw LEGO® Spring Festival Zjazd rodzinny (80113) z restauracją dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Model tradycyjnej restauracji w chińskim stylu zapewnia łatwy dostęp do poszczególnych części i zabawę nimi. W środku znajdziesz kuchnię z mnóstwem szczegółów, recepcję, jadalnię (z maszyną do karaoke) i łazienkę. Jadalnia na dachu restauracji LEGO to idealne miejsce na romantyczną kolację z okazji Roku Smoka. Jest tam stół dla dwojga, grzejnik tarasowy do zbudowania, doniczka, wiszące latarnie i fajerwerki. W zestawie jest także kwiaciarnia do zbudowania, wózek z pierożkami dim sum i stragan z jedzeniem, które inspirują do kreatywnej zabawy.
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.