Polub nas

Zestaw LEGO Ideas z filmu Szczęki pojawi się w nadchodzące wakacje!

Kultowy dreszczowiec 1975 roku dzięki inicjatywie LEGO Ideas otrzyma w tym roku swój zestaw. Znamy już szczegóły związane z tym nadciągającym setem. Atak rekina nastąpi już 1 sierpnia!

Chociaż oficjalny wygląd konstrukcji nie jest znany to możemy oczywiście cały czas podziwiać projekt stworzony w ramach LEGO Ideas. Jeśli chodzi o zawartość to znajdziemy tutaj słynny statek „Orca”, ogromnego rekina ludojada i kilka minifigurek bohaterów filmowych. Projektanci z grupy LEGO będą oczywiście modernizować ten zestaw więc finalnie będzie się on przynajmniej trochę różnił. 

Konstrukcja z filmu szczęki otrzyma numer katalogowy (21350) i będzie składała się z 1497 elementów. Na chwilę obecną cena katalogowa nie jest znana, ale informacja o zawartości klocków może nam mniej więcej dawać do myślenia z jakim pułapem cenowym będziemy mieli do czynienia. 

Naszym zdaniem to niewątpliwie ciekawe, że grupa LEGO postanowiła wyróżnić zestaw, który jest hołdem dla dość brutalnego filmu z lat osiemdziesiątych. Sam projekt zapowiada się jednak całkiem obiecująco. Dajcie znać co o nim uważacie! 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.