Polub nas

W tym roku LEGO będzie świętować 100-lecie Disneya!

Źródło: lego.com

W tym roku LEGO będzie obchodzić 100-lecie Disneya i właśnie na tę okazję jeszcze w tym roku pojawią się nowe zestawy!

Mieliśmy okazję zobaczyć jeden z tych zestawów przy okazji ujawnienia setu LEGO BrickHeadz Disney — 100. urodziny, który będzie dostępny w sprzedaży już 1 lutego!

GRUPA LEGO ŚWIĘTUJE 100-LECIE DISNEYA!

Ponieważ w 2023 roku Disney obchodzi 100. rocznicę powstania, Grupa LEGO przyłączy się do obchodów, zapraszając rodziny do dzielenia się cudami opowiadania historii, wyobraźni i kreatywnej zabawy, które LEGO® Disney inspiruje przez ostatnie 24 lata.

Korzystając z najlepszego medium kreatywnego, jakim jest klocek LEGO®, dwaj wieloletni partnerzy uhonorują ulubione przez fanów momenty Disneya, uchwycą magię ekscytujących nowych historii Disneya oraz zgromadzą przyjaciół
i rodziny, by wspólnie marzyć, budować i tworzyć.

„Odkąd w 1999 roku wprowadziliśmy na rynek naszą pierwszą serię LEGO® DUPLO® Kubuś Puchatek, LEGO Disney zainspirowało radosną zabawę fanów Disneya i LEGO w każdym wieku. Od podróży na pełnym morzu i odważnych wypraw po hipnotyzującą magię zamków księżniczek Disneya — LEGO Disney oczarowało rodziny na całym świecie, ożywiając fantazje i inspirując nowe przygody z klockami LEGO”. Casper Rafn Voigt, szef produktu LEGO Disney w Grupie LEGO, skomentował: „Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Disneyem, aby uczcić tę doniosłą okazję, kontynuując wspólne tworzenie magicznych i niezapomnianych historii”.

Grupa LEGO dołącza do wielu innych światowych marek w obchodach 100 lat cudów Disneya, które honorują fanów i rodziny, które razem rozpalają magię Disneya.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.