Polub nas

Nowa seria minifigurek to raj dla MOCerów sci-fi!

Jeśli lubicie tworzyć własne futurystyczne konstrukcje to będziecie zachwyceni zbliżającą się serią minifigurek o tematyce kosmicznej. Grupa LEGO mocno interesuje się tym motywem w tym roku i ten produkt mocno podkreśla wzmożoną aktywność duńskiego producenta w przestrzeni kosmicznej. Widzimy ogromny potencjał w tych postaciach i zdecydowanie znajdą one zastosowanie w wielu makietach!

Każdy bohater, którego będziemy mogli trafić prezentuje odmienne spojrzenie na Sci-Fi. Znajdziemy minifigurki o bardziej mrocznej stylistyce, ale też radosne i barwne. Możemy mieć także skojarzenia do tego jak Sci-Fi było postrzegane w ubiegłym wieku. Jeśli chcielibyście stworzyć autorskie konstrukcje ze Star Treka albo w klimacie filmu Luca Bessona – Piąty Element, to postacie znajdujące się w tej serii mogą okazać się bardzo przydatne. 

Innym ciekawym zastosowaniem będzie możliwość wykorzystania pewnych bohaterów w makietach cyberpunkowych. Nareszcie nie będziemy uwiązani głównie do obcych z zestawów LEGO Star Wars, ponieważ ogrom nowych kosmitów pozwoli nam na zaprojektowanie czegoś bardziej oryginalnego i własnego. 

Zbliżająca się seria minifigurek to istna kopalnia cennych postaci dla naszych autorskich budowli. Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami na ich temat! Jesteśmy bardzo ciekawi jakie zastosowania widzicie dla poszczególnych bohaterów. 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.