Polub nas

Targi Hobby w Poznaniu jako atrakcja dla fanów LEGO!

Już w najbliższy weekend w Poznaniu odbędą się targi Hobby! To znakomite miejsce dla miłośników wszelakich zainteresowań. Wystawcy będą mieli stoiska z różnych ciekawych branży. Nie zabraknie tematyki rzemieślniczej, sportu, gier planszowych czy modelarstwa. To co nas jednak najbardziej interesuje to strefa LEGO, która będzie miała swoją reprezentację!

Źródło: targihobby.pl

Będziemy mogli podziwiać wspaniałe i ogromne makiety. Spotkać się z ich twórcami, porozmawiać na interesujące nas wspólnie legowe tematy. Nie zabraknie wystaw i okazałych kolekcji wystawców. Co więcej targi będą znakomitą atrakcją dla osób poszukujących unikatowych zestawów do swojej kolekcji! 

Sklep LSbricks zaprasza na stoisko numer 74 w pawilonie trzecim. Będzie tam możliwość kupienia nie tylko nowych i wycofanych zestawów LEGO, ale także nabycia minifigurek. Wśród tych znajdą się prawdziwe unikaty. Dla największych miłośników nie zabraknie gadżetów o tematyce LEGO, a także strefy B2B.

Źródło: targihobby.pl

Dwa dni pełne atrakcji dla fanów LEGO i nie tylko. Zachęcamy do odwiedzenia Poznania w najbliższy weekend. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ulicy Głogowskiej w samym centrum. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę Targów Hobby. Do zobaczenia 18-19 listopada!

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.