Polub nas

Nie tylko klocki #2 – kalendarze LEGO na 2024 rok

Ostatnie miesiące “starego” roku to okres, w którym w sklepach znajdujemy kalendarze o niemal każdej tematyce – od ornitologii, przez kosmos, aż do pejzaży. Ci z nas, którzy każdy dzień 2024 roku chcą odliczać z Lego także znajdą coś dla siebie.

W oficjalnym sklepie Lego znajdziemy dwa kalendarze, każdy po 74,99 zł/sztukę.. Pierwszy z nich, kalendarz ścienny o numerze 5008141 to 13 bardzo ciekawych, estetycznych grafik w wielu różnych tematykach – jest uroczy królik, jest i wakacyjny kemping, zimowy pociąg czy arktyczna zorza polarna. W kalendarzu zaznaczono ważne święta dla różnych religii czy narodowości, co podkreśla jego uniwersalny charakter. Poza 12 stronami poświęconymi wszystkim miesiącom, dodatkowo kalendarz zawiera także stronę z czterema ostatnimi miesiącami 2023 roku.

Kalendarz do kupienia na stronie LEGO.

Druga propozycja, to kalendarz dzienny o numerze 5008142 – bardziej urozmaicony, mniejszy, prezentujący każdego dnia inną minifigurkę z krótkimi informacjami na temat procesu projektowania, ciekawych elementów czy numerem serii z której pochodzi (informacje w języku angielskim). To pozycja dla tych, którzy cenią sobie codzienny rytuał zmiany kartki kalendarza na nową, a także dla minifigurkowych wielbicieli i kolekcjonerów.

Do kupienia w tym miejscu!

Autor: Kacper Popiołek

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.