Polub nas

Recenzja: LEGO 71418 Super Mario – Kreatywna skrzyneczka – zestaw twórcy

Źródło: lego.com

Kontynuując moją recenzję zestawów LEGO Super Mario, przyjrzymy się dzisiaj kreatywnej skrzyneczce (71418), który zawiera 588 elementów i kosztuje 279,99 zł / 59,99 USD.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Cały set to zasadniczo bardzo duży pakiet akcesoriów do zestawów z serii LEGO Super Mario. W tym zestawie jest kilka postaci, takich jak: Wendy, Niebieski Yoshi i Goomba.

Wygląda na to, że Goomba jest dostępny wyłącznie w tym zestawie z nadrukiem twarzy.

Źródło: lego.com

Mamy też Wendy, która jest kolejnym z Koopalingów Bowsera. Jej tułów jest w większości żółty, a do tego ma różową kokardkę i buty. Posiada także nadruki na twarz i przód ciała, a dodatkowo wyposażona została w różdżkę.

Wendy siedzi na szczycie obszaru ekspansji zamku, gdzie po obu stronach otaczają ją paleniska i płomienie.

Źródło: lego.com

Obszary pokryte trawą mają różnokolorowe wzgórza, a także chmury w tle. Na pierwszym planie znajdują się kwiaty i małe grzybki oraz nadrukowane znaki kierunkowe.

Źródło: lego.com

Jeden z trawiastych elementów posiada flagę punktu kontrolnego Koopa z kodem kreskowym.

Źródło: lego.com

Ostatnie sekcje dotyczą pustynnych terenów, na których znajdują się piramidy, kaktusy oraz palmy, a dodatkowo w jednej z pustynnych części znajduje się również Kamienne Oko.

Źródło: lego.com

Jest również wiele dodatkowych elementów, aby wydłużyć plansze wedle uznania.

Źródło: lego.com

Mimo, że wszystkie zestawy LEGO Super Mario to zestawy rozszerzające, Kreatywna skrzyneczka (71418) to dodatkowy zestaw akcesoriów, który pozwala budowniczym umieścić jeszcze więcej szczegółów na swoich planszach do gry. Cena jest dość rozsądna za to, co zawiera opakowanie, zwłaszcza w przypadku niektórych ekskluzywnych postaci w zestawie.

Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.