Polub nas

Poznaliśmy wszystkie kalendarze adwentowe LEGO 2022!

Źródło: lego.com

Sklep internetowy LEGO ujawnił wszystkie kalendarze adwentowe LEGO 2022, które trafią do sprzedaży
już 1 września.

60352 Kalendarz adwentowy LEGO City

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

W tegorocznym Kalendarzu Adwentowym LEGO City po raz kolejny pojawiają się postacie i modele z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures. W zestawie 6 minifigurek: Billy, Maddy, pan Reklama, Tippy, Raze oraz minifigurka Świętego Mikołaja.

Szerzej omawialiśmy go tutaj.

41706 Kalendarz adwentowy LEGO Friends

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Kalendarz adwentowy LEGO Friends 2022 przedstawia rodzinę Olivii, minilalkę Świętego Mikołaja, a nawet małego renifera. Modele i konstrukcje tworzą scenę przedstawiającą jarmark bożonarodzeniowy, który odwiedza Olivia i jej rodzina.

76404 Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Po słabych ostatnich kilku latach wygląda na to, że kalendarz adwentowy Harry’ego Pottera przyspieszył w 2022 roku. Element gry planszowej powraca, gdzie po otwarciu każdego okna możesz zagrać w grę.

To, co naprawdę do mnie przemawia, to to, że nie ma żadnych połączonych scen, ani modeli i wygląda na to, że otrzymujemy mini modele lokalizacji, budynków i rzeczy z Harry’ego Pottera.

75340 Kalendarz adwentowy LEGO Star Wars

Źródło: lego.com

Tegoroczny kalendarz adwentowy LEGO Star Wars zawiera plażowego Dartha Vadera, a także C-3PO i R2-D2 w brzydkich świątecznych swetrach. Oprócz tego znajdziemy także typowe minilokacje i statki.

Rzadko zdarza się zdobyć tak wiele świątecznych minifigurek, więc ten rok jak dotąd wygląda całkiem nieźle.

Szerzej omawialiśmy go tutaj.

76231 Kalendarz adwentowy LEGO Guardians of the Galaxy

Źródło: lego.com

Wygląda na to, że Marvel ma teraz stałe miejsce w sekcji kalendarzy adwentowych LEGO, a 2022 jest tematem Strażników Galaktyki, co wiąże się z nadchodzącym Strażnikiem Galaktyki, który będzie transmitowany na Disney+.

Choinkowy Groot powinien być wszystkim, czego potrzebujesz, aby przekonać się, że będzie to świetna zabawa, zwłaszcza dla fanów LEGO Marvel/GOTG.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.