Polub nas

Nowy modular – LEGO 10326 Icons Muzeum Historii Naturalnej!

Źródło: lego.com

LEGO oficjalnie ogłosiło kolejny zestaw z kolekcji budynków modułowych, a mianowicie LEGO Icons Muzeum Historii Naturalnej (10326)!

W przeciwieństwie do poprzednich lat, w których modulary były wydane w styczniu, ten zestaw będzie dostępny już od 1 grudnia, natomiast można go zamówić w przedsprzedaży już dziś.

Zestaw kosztuje 1449,99 zł i składa się z 4014 elementów, co stanowi największą liczbę elementów użytych w budynku w historii tego motywu.

Źródło: lego.com

Muzeum posiada dwa piętra eksponatów naukowych, w tym zbudowany z klocków szkielet brachiozaura, który rozciąga się na drugim piętrze. Znajdziemy tu również eksponaty geologiczne i kosmiczne.

Źródło: lego.com

Na jednym ze zdjęć dostarczonych przez LEGO obok zestawu znajduje się losowa niebieska ciężarówka z jedzeniem, co może sugerować, że może to być przyszły prezent przy zakupie.

Źródło: lego.com

Odkryj pierwszy w kolekcji budynków modułowych model muzeum. W środku znajdziesz wiele eksponatów zbudowanych z klocków, a na dachu dwa świetliki, dzięki którym światło przenika przez oba poziomy, padając na ogromny szkielet brachiozaura i inne skarby.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.