fbpx
Nowy LEGO Store w Poznaniu.

Nowy LEGO Store w Poznaniu.

5 kwietnia, 2022 0

Update: Mamy to. Otwarcie zostało już oficjalnie potwierdzone przez LEGO.
Oficjalne otwarcie czwartego LEGO Store’a w Polsce będzie miało miejsce już 5 Maja!

Dzisiaj Grupa LEGO potwierdziła ostatnie plotki i zapowiedziała otwarcie czwartego już w Polsce Oficjalnego Sklepu LEGO.

Źródło: afols.pl

Będzie on zlokalizowany w Galerii Posnania w Poznaniu, na pierwszym piętrze, przy ul. Pleszewskiej 1 w Poznaniu.
Specjalnie na otwarcie Grupa LEGO poprosiła certyfikowanego konstruktora z klocków LEGO, Riccardo Zangelmi, o przygotowanie unikatowego modelu z klocków, który odzwierciedla wyjątkową i popularną atrakcję Poznania. Stworzony w całości z klocków LEGO model zostanie odsłonięty podczas uroczystego otwarcia.

źródło: LEGO Group

Łukasz Gaszyński, dyrektor zarządzający LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie:

„Wiemy, że w Poznaniu jest wielu wiernych fanów klocków LEGO, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować doświadczenia z zabawy klockami LEGO mieszkańcom tego niesamowitego miasta. Nie możemy się doczekać, aby powitać lokalną społeczność w naszych drzwiach i cieszyć się ekskluzywnymi doświadczeniami w sklepie, zupełnie nowymi produktami i niekończącymi się atrakcjami!”

NEW YORK, NEW YORK – JUNE 07: A view of the new NYC Lego Flagship store on 5th Avenue on June 07, 2021 in New York City. (Photo by Cindy Ord/Getty Images)

W samym sklepie, oprócz sekcji BaM, PaB znajdziemy także wystawę modeli poświęconych Poznaniowi.

Na odwiedzających będą najprawdopodobniej czekać 2 gratisy.
Figurka z otwarć, z plakietką Poznan Lego Store (niepotwierdzona?), oraz nowy miniaturowy sklep 40528. O progach dla zakupów poinformujemy niedługo. Jeśli natomiast martwicie się o dostępność gratisów, to uspokajamy. Promocje na nie będą trwały od 5 do 16 Maja. Więc jeśli nie chcecie spędzić paru godzin w kolejce, to zachęcamy do odwiedzin w piątek 😉

Na ten moment nie wiemy, czy promocje na 4 maja pojawią się w sklepie stacjonarnie. Jeśli chcecie mieć pewność, zdobycia tych gratisów. Zachęcamy do wcześniejszych zakupów.

źródło: zdjęcia afols.pl


O innych otwarciach, oraz zapowiedziach kolejnych sklepów, możecie poczytać tutaj.

Także 4 Maja pojawi się nasza relacja z otwarcia tego sklepu. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.

Dodaj komentarz
pl_PLPolish