Polub nas

Najlepsze walentynkowe prezenty z LEGO

Zbliżają się walentynki – święto zakochanych! Jeśli macie ukochaną osobę, której chcielibyście wręczyć romantyczny/uroczy prezent w postaci tematycznego zestawu LEGO to dzisiaj przychodzimy wam na pomoc z naszymi propozycjami!

10328 – Bukiet róż

Największa, najdroższa i najbardziej klasyczna propozycja to bukiet róż. Powinien on ucieszyć waszą drugą połówkę nawet jeśli nie jest na co dzień zapoznana z klockami LEGO. Piękny bukiet idealnie imituje prawdziwe kwiaty. Dodatkowo w odróżnieniu od żywych roślin one nigdy nie zwiędną, więc mamy tu praktycznie same plusy! Cena katalogowa to 249,99 zł, ale róże można nabyć znacznie taniej w szerokiej dystrybucji. 

40638 – Ozdoba w kształcie serca

Walentynki to kwiaty, ale też symbol serca. Ładna ozdoba w postaci sercowego wianka będzie klimatycznym prezentem na święto zakochanych. Jeśli wasza miłość lubuje się w tego typu ozdobach to wiankowe serce z klocków LEGO powinno znaleźć się w torbie prezentowej czternastego lutego. Za ten set zapłacimy katalogowo tylko 59,99 zł. 

  40711 – Piknik pary jeżów

Ten nowy zestaw będzie dobry dla osoby, która już interesuje się mocniej klockami LEGO. Mamy tutaj scenkę przedstawiającą parę uroczych piknikujących jeżyków. Składania nie będzie tutaj dużo, ponieważ set składa się z 166 elementów, ale tematycznie jest to konstrukcja, która nie imituje kwiatów lub wianka, a jest po prostu legowym produktem przedstawiającym daną scenę. Za ten produkt katalogowo zapłacimy również 59,99 zł.

40679 – Miłosne pudełko prezentowe

Ostatnią naszą propozycją jest zestaw, który do walentynek otrzymamy jako gwp. Jeśli planujecie w sklepach LEGO zakupy to ten walentynkowy set trafi do waszego koszyka. Urocza konstrukcja zawiera pieska Shiba Inu schowanego w tematycznym pudełku. Jako dodatki posiada on kwiatka, czekoladki, a także flagę z napisem „I <3 you” ozdobioną serduszkiem. Mała ozdoba, ale wzbudza bardzo pozytywne emocje i nada się idealnie na święto zakochanych. 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.