Polub nas

Najlepsze prezenty na święta z LEGO Ninjago Dragons Rising

Lego Ninjago to wciąż jedna z najbardziej popularnych serii duńskiego producenta. Szczególnie rozchwytywana przez najmłodszych (chociaż nie tylko). Poznajcie nasze propozycje najlepszych zestawów z najnowszej fali tej serii.

71795 Świątynia smoczej energii 

Świątynia smoczej energii to zestaw, który może zarówno pełnić funkcję ozdobną, ale też być pełnoprawnym placem zabaw dla młodszych. Sama konstrukcja prezentuje się bardzo ładnie, a funkcji zabawowych ma multum. Można zagrodzić wejście spadającym lampionem, wysadzić most, uruchomić różne pułapki wewnątrz świątyni. Zestaw posiada dużo minifigurek, w tym świetnego i unikalnego (przynajmniej dopóki nie trafi do gazetki) Ducha Świątyni.

71791 Smocza moc Zane’a

Tym razem mniejsza i tańsza propozycja, ale dająca dużo możliwości bawialnych. Największym atutem setu jest niewątpliwie spora ilość minifigurek jak na zestaw tej wielkości. Są to postacie, które prezentują się znakomicie. Sam pojazd jest poprawny, dobrze obudowany, trzymający poziom ninjagowych konstrukcji bojowych. Smocza moc Zane’a będzie stanowiła świetny prezent dla dziecka, który dopiero zaczyna kolekcjonować zestawy z Ninjago! 

71794 Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina

Ninjago nierozłącznie kojarzy się z mechami. Nie mogło zabraknąć mechanicznej propozycji w tym rozstawieniu. Najnowszy dwupak mechów ma wiele do zaoferowania. Mniejszy mech może nie robić na pierwszy rzut oka wrażenia, ale po złożeniu naprawdę potrafi zachwycić. Mimo wszystko stanowi on dodatek do większego mecha. Stylizowany na orientalnego wojownika zielony konstrukt może się pochwalić wieloma szczegółami, ogromną glewią, a także gustowne klapki na stopach, które są miłym nawiązaniem do azjatyckiej kultury i historii.

 71797 Perła Przeznaczenia wyścig z czasem

Na sam koniec prawdziwa perełka, dosłownie – Perła przeznaczenia. Tym razem grupa LEGO dostarczyła nam nietypową wersje kultowego statku Ninja. Wersja ta jest mniejsza, bardziej drapieżna i z ciekawym wgłębieniem na środku kadłuba. Wszystkie poprzednie Perły Przeznaczenia cieszyły się ogromną popularnością. Obecnie wcześniejsze warianty są już niedostępne i zostały wycofane. Jest to więc jedyna możliwa do kupienia w okolicy ceny katalogowej perła.  Jeśli fan Ninjago nie posiada żadnej wersji tego statku to z pewnością ucieszy się z tego zestawu!

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.