Polub nas

nintendo 71374

Mario na Nintendo od LEGO!?

Ostatnio całkiem sporo piszemy o zestawach związanych z Super Mario i nostalgią, które w nas wywołują. Jeżeli tamte sprawiły, że wróciłeś myślami do dzieciństwa to spójrz na to cudeńko, bo może Cię zaciekawić. Zestaw 71374 to model tradycyjnej konsoli NES z Mario w roli głównej.

Zbudowana z klocków konsola NES pełna jest realistycznych szczegółów, takich jak kontroler z kablem i wtyczką oraz otwierane miejsce na kartridż z grą z funkcją blokady. Oprócz konsoli zestaw zawiera także staromodny telewizor rodem z lat 80 do zbudowania z przewijanym ekranem, na którym wyświetlana jest postać ośmiobitowego Mario. Ekran obsługiwany jest za pomocą pokrętła z boku telewizora. W zestawie znajdziesz także klocek funkcyjny do zeskanowania dla figurki LEGO Mario (z oddzielnego zestawu, o którym piszemy tutaj). Sprawia on, że bohater reaguje na wrogów, przeszkody i ulepszenia widoczne na ekranie – zupełnie jak w grze Super Mario Bros.

Całość składa się z 2646 elementów. Telewizor ma ok. 22,5cm wysokości na 23,5cm szerokości na 16cm głębokości i wraz z konsolą doskonale sprawdzają się jako ozdoba domu lub biura.

nintendo 71374
nintendo 71374
nintendo 71374
nintendo 71374