Polub nas

LEGO toaleta z 10k zwolenników w LEGO Ideas Project

LEGO Toaleta autorstwa NickLafreniere1 to najnowszy projekt, który zdobył 10 000 zwolenników na LEGO Ideas. 550-elementowa konstrukcja zawiera informacje na temat wewnętrznego działania toalety. Co ciekawe projekt wykorzystuje elementy Technic :).

Projekt dołącza teraz do The Forestment Secret Inn, The Legendary Concorde, Wild West Mine i LEGO Koala jako tych, którzy dotrą do pierwszego etapu przeglądu w 2022 roku.

Kilka słów o proponowanym secie 🙂

Zbuduj najbardziej szczegółowy plastikowy model toalety, jaki kiedykolwiek widziałeś — Toaleta LEGO! Odtwórz ten klasyczny element łazienki i poznaj mechaniczne części, które wchodzą w skład toalety. Ten pięknie ukształtowany model jest wspaniałym tematem do rozmów i stanowi przedmiot kolekcjonerski, który można dodać do swojej kolekcji LEGO.

Będziesz zachwycony funkcjonalnym mechanizmem, który jest zbudowany z elementów Technic i pociąga za mini łańcuszek, który z kolei otwiera „klapę” wewnątrz zbiornika toalety. Pamiętaj, aby odłożyć deskę sedesową – lub nie, to Twoja toaleta!

Przyznam się szczerze, że jest to ciekawy „egzemplarz”. A wy co o tym sądzicie?