Polub nas

LEGO zastrzega znak towarowy “Brick To The Future”

To dość interesujące, ale w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych pojawiło się zgłoszenie znaku towarowego „Brick to the Future”, znaku słownego, który został zgłoszony zarówno przez The LEGO Group, jak i Universal Pictures.

Wciąż jest za wcześnie, aby powiedzieć, co to może oznaczać, ponieważ może to być znak towarowy LEGO, który wymyślił na premierę 10300 Back to the Future Time Machine w kwietniu 2022 roku.

Znak towarowy został zarejestrowany 19 czerwca 2022 r., czyli sporo czasu po premierze LEGO Icons Delorean. Jest szansa na to, że w niedalekiej przyszłości pojawią się zupełnie nowe sety z tej serii, bo wątpliwe jest to, żeby LEGO rejestrowało ten znak „wstecznie”.

Z resztą wczytajcie się w poniższy tekst:

Znak towarowy obejmuje: Zabawki, gry i przedmioty do zabawy, mianowicie figurki i akcesoria do nich, zabawki do kąpieli, latawce, klocki do zabawy, gry planszowe, gry zręcznościowe, gry manipulacyjne, gry celownicze, różdżka do robienia baniek i zestawy roztworów, zabawki wielozadaniowe dla dzieci, maski kostiumowe , zabawki mechaniczne, pojazdy zabawkowe i akcesoria do nich, lalki, akcesoria dla lalek, ubrania dla lalek, lalki w woreczku fasoli, figurki do zabawy i akcesoria do nich, figurki do zabawy, zabawki dmuchane, latające dyski, układanki, kulki, zabawki pluszowe, kukiełki, jeździki Zabawki, deskorolki, balony, wrotki, banki zabawek, zabawki do spryskiwania wodą i pluszaki; Ozdoby choinkowe; kule wodne; flippery; grać w karty; podręczne urządzenie do grania w gry elektroniczne przystosowane do użytku z zewnętrznym wyświetlaczem lub monitorem; piłki golfowe i sportowe, piłki do ćwiczeń odprężających.

Przeglądając listę znaków towarowych, o które złożyli wniosek, z pewnością sugeruje to, że LEGO i Universal mają znacznie większe plany poza 10300 Back to the Future Time Machine.

Nic dziwnego, ponieważ Delorean był w tym roku bestsellerem więc jest to silny sygnał, że fani LEGO chcą więcej. do materiałów z przyszłości, a przy całej trylogii filmów i tak wielu zabawnych sceneriach nie brakuje zestawów, które można wyprodukować. No i jest jeszcze kwestia świetnych minifigurek, które mogły by zostać zaprojektowane do nich 🙂

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem fanem serii, więc nic dziwnego, że czekam na nowe sety z niecierpliwością i podekscytowaniem 🙂