Polub nas

LEGO Marvel Super Heroes 76226 Spider-Man – Recenzja

Źródło: lego.com

Zestaw LEGO Marvel 76226 Spider-Man składa się z 258 elementów i jest wyceniony na 139,99 zł, podobnie jak inne figurki z tej serii.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Pierwsze kroki podczas składania modelu są niemalże identyczne jak w przypadku Miles Morales (76225) dla obszaru tułowia o czym można było przeczytać tutaj. W momencie gdy docieramy do ramion, jest między nimi subtelna różnica. Wszystkie stawy mają przeguby kulkowe lub przeguby zatrzaskowe, aby zapewnić postaci szeroki zakres ruchu. Figurkę można łatwo ustawić w wielu pozach, aczkolwiek głównym problemem są tutaj uda. Podobnie jak Miles Morales, ruch na nogach do przodu jest ograniczony, a to również przekłada się na niektóre pozy w których postać kuca.

Źródło: lego.com

Spider-Man ma kilka nadruków detali, które obejmują głowę, klatkę piersiową, talię i nogi. Podoba mi się, jak logo pająka na piersi składa się z drukowanego kaptura i kawałków tarczy.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Jeśli chodzi o akcesoria – nasz superbohater ma kilka elementów pajęczej sieci, które są takie same jak u Milesa Moralesa z tą różnicą, że są w kolorze białym, a nie niebieskim.

Źródło: lego.com

Dzieci będą się dobrze bawić zarówno podczas składania jak i przy ustawianiu pozy postaci, ale tak jak w przypadku Milesa Moralesa jego nogi ograniczają to, co może zrobić. Ma też nakrycie głowy, które sprawia, że ​​wygląda dziwnie pod pewnymi kątami.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym zestawie.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.