Polub nas

LEGO Marvel 76225 Miles Morales – Recenzja

Źródło: lego.com

We wrześniu pojawi się kilka nowych figurek LEGO Marvel, a pierwszą z nich, którą mamy okazję sprawdzić jest Miles Morales (76225). Set składający się z 238 elementów kosztować będzie 139,99 zł.

Jedną z rzeczy, które LEGO naprawdę dobrze zrobiło jest zakres ruchów figurek. Postacie otrzymały przeguby kulkowe lub obrotowe, natomiast nogi wykorzystują stawy zatrzaskowe, aby utrzymać sylwetkę w pozycji wyprostowanej, zachowując przy tym przyzwoity zakres ruchu. Utrudnia to niestety delikatnie poruszanie się nóg do przodu, więc nie możesz tak naprawdę uzyskać całego zakresu, ale i tak jest bardzo dobrze w kwestii ruchomości.

Źródło: flickr.com

Ochraniacze na ramiona są w stanie podnieść się w przeciwieństwie do Iron Mana, dzięki czemu ramiona mogą być uniesione wyżej. Palce również poruszają się, dzięki czemu można uzyskać charakterystyczny ułożenie dłoni strzelających siecią pajęczą. W zestawie znajduje się również przezroczysta, niebieska pajęczyna.

Źródło: flickr.com

Jest kilka ładnych nadruków na klatce piersiowej i głowie, ale niestety nie ma nadruku z tyłu i pod tym kątem wygląda to dość przygnębiająco.

Źródło: flickr.com
Źródło: flickr.com
Źródło: flickr.com
Źródło: flickr.com
Źródło: flickr.com

Ogólnie rzecz biorąc LEGO Marvel 76225 Miles Morales to przyzwoita postać, ale są takie drobiazgi, które odbierają modelowi, jak nogi i plecy bez nadruków. Początkowe odczucia były mieszane i mam wrażenie, że tak będzie, gdy ludzie dostaną go w swoje ręce. Figurki postaci nie są ulubieńcami fanów i nie będą dla wszystkich.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym zestawie.

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.