Polub nas

LEGO Ideas Scooby-Doo i rezydencja Ravenwood – 10000 głosów!

Źródło: ideas.lego.com

Scooby-Doo! i rezydencja Ravenwood autorstwa Tobnac to najnowszy model, który osiągnął pułap 10000 głosów w ramach projektu LEGO Ideas!

Konstrukcja zawiera rezydencję, która jest połączeniem zamku, rezydencji i średniowiecznego domu.

Scooby-Doo! To seria, którą darzę głęboką miłością od dzieciństwa. Zawsze próbowałem załapać się serial na Cartoon Network po szkole. Scooby-Doo był dużą częścią mojego dzieciństwa i nawet moi rodzice oglądali go, gdy byli mali (tutaj w Szwecji nadawali scooby doo w okolicach świąt Bożego Narodzenia każdego roku).

Jest to kategoria, w której lego stworzyło już kilka zestawów, ale tym razem chciałem, aby konstrukcja była połączeniem zestawu do zabawy i zestawu ekspozycyjnego, ponieważ większość starych zestawów była bardziej ukierunkowana na zabawę. Z uwagi na to, że zarówno dzieci, jak i dorośli mają wspomnienia ze Scooby-doo, chciałem, aby ten zestaw był atrakcyjny dla obu grup wiekowych!

Zestaw, którym dzieci mogą się bawić, a dorośli mogą mieć go jako eksponat na półce,
dlatego też zestaw zawiera kilka zaawansowanych technik budowania, ale także kilka prostszych. Myślę, że byłby to bardzo fajny zestaw, który rodzic i dziecko mogliby zbudować i cieszyć się nim razem!

Projekt dołącza do pierwszego etapu przeglądu w 2024 roku.

Źródło: ideas.lego.com
Źródło: ideas.lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.