Polub nas

LEGO Ideas Faceci w czerni: Samochód odrzutowy Agenta K zdobywa 10000 głosów!

Źródło: ideas.lego.com

Faceci w czerni: Samochód odrzutowy Agenta K autorstwa PeeDeeZee to najnowszy model, który osiągnął 10000 głosów w ramach projektu LEGO Ideas!

Konstrukcja oparta jest na Fordzie Crown Victoria z 1987 roku, który wygląda jak normalny samochód, ale po naciśnięciu sekretnego czerwonego przycisku zmienia się w odrzutowiec!

A oto kilka słów od autora tego modelu:

Faceci w czerni to jeden z niewielu filmów, które posiadałem na VHS w okresie dorastania i oglądałem go niezliczoną ilość razy. Moją ulubioną sceną jest ta, w której Agent K i J pędzą przez Nowy Jork, aby dostać się do Queens. Agent K decyduje się jechać tunelem Queens-Midtown. Dziwi to agenta J, który uważa, że tunel będzie pełen ruchu. Nie wie jednak, że ich niepozorny samochód ma w zanadrzu pewną sztuczkę. Po naciśnięciu „małego czerwonego przycisku” samochód przekształca się w supersamochód z napędem odrzutowym. Agent K prowadzi samochód na dachu tunelu, mijając cały ruch uliczny i słuchając swojej kasety magnetofonowej. Agent dostaje nauczkę, by zawsze zapinać pasy bezpieczeństwa.

Projekt dołącza do pierwszego etapu przeglądu w 2024 roku.

Źródło: ideas.lego.com
Źródło: ideas.lego.com
Źródło: ideas.lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.