Polub nas

LEGO DC 76179 Motocyklowy pościg Batmana i Seliny Kyle

Źródło: lego.com

LEGO DC Batman zawsze był motywem przyciągającym uwagę zarówno dorosłych jak i dzieci niezmiennie od 2006 roku aż do ostatniego wcielenia zamaskowanego mściciela!

Właśnie dzięki tak wielkiej popularności oraz w wyniku kooperacji LEGO i DC otrzymujemy zestaw LEGO DC 76179 Motocyklowy pościg Batmana i Seliny Kyle!

Źródło: lego.com

Budowa nie jest zbyt skomplikowana, jak można się spodziewać po tak małym zestawie.
W środku znajdujemy dwie minifigurki – Batmana i Seliny Kyle (Catwomen) oraz dwa motocykle zbudowane z klocków, na których jeżdżą nasi superbohaterowie.

Obie maszyny wyglądają na naprawdę potężne! 

Źródło: lego.com

Gdyby ten zestaw przeznaczony był dla dzieci w wieku 4+, zrozumiałbym dlaczego motocykle są tak nieporęczne, ale niestety tak nie jest. Podczas budowania motocykla Batmana dochodzi się do etapu, w którym przewymiarowana przednia część jest przyczepiana do samego motocykla. Wyglądałoby to o wiele lepiej gdybyśmy nie montowali tej części.

Motocykl Seliny Kyle wygląda lepiej i jest nieco bardziej opływowy, co pasuje do całej estetyki Batmana z widocznymi gołymi kolcami i ogólnie bardziej przypomina maszynę.

W zestawie znajduje się także konstrukcja poboczna w postaci nowego Bat Signal, który nie tylko wygląda interesująco, ale także świeci w ciemnościach. Przezroczysta naklejka z logo nietoperza, która na nim leży, wygląda zaskakująco dobrze.

Źródło: lego.com

Seria: LEGO DC Super Heroes
Nazwa: Motocyklowy pościg Batmana i Seliny Kyle
Ilość elementów: 149
Przedział wiekowy: 6+
Numer katalogowy: 76179
Data premiery: 1 stycznia 2022 roku
Koszt: 69,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.