Polub nas

LEGO 41707 Friends – Furgonetka do sadzenia drzew

LEGO 41707 Friends – Furgonetka do sadzenia drzew, który pomoże dzieciom rozwijać pasję do przyrody. Budowanie z klocków i zabawa nimi to dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 lat okazja do nauki o tym, jak rosną rośliny.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Model oferuje mnóstwo atrakcji, takich jak dwie minilaleczki, szkółka drzew, jeżdżąca furgonetka, sporo uroczych akcesoriów ogrodniczych i dużo figurek zwierząt, które dotrzymują towarzystwa postaciom LEGO Friends przy pracy.

Źródło: lego.com

Ten prezent urodzinowy dla dzieci zawiera sporo funkcji inspirujących do pomysłowej rozrywki. Miłośnikom pojazdów spodoba się furgonetka przerobiona na samochód elektryczny i wyposażona w przegubowy wysięgnik do podnoszenia i opuszczania drzewek na pakę. W kabinie auta zmieszczą się obie minilaleczki — wystarczy podnieść dach i włożyć je do środka.

Źródło: lego.com

Na Twoją pociechę czeka świat Miasta Heartlake. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i pozna postacie, z którymi może się identyfikować, bez względu na to, czy interesuje się nauką, sportem, sztuką czy środowiskiem.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Seria: Friends
Nazwa: Furgonetka do sadzenia drzew
Ilość elementów: 336
Przedział wiekowy: 6+
Numer katalogowy: 41707
Data premiery: 1 stycznia 2022 roku
Koszt: 129,99 zł

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.