Polub nas

Aż 3 nowe sety Spider-Man No Way Home

LEGO ujawniło trzy nowe zestawy do nadchodzącego filmu LEGO Marvel Spider-Man: No Way Home. Wszystkie będą dostępne od 1 października i mogą dać pewien wgląd/spoilery na temat tego, czego możemy się spodziewać w filmie, głównie nowych kostiumów, które będzie nosił Spidey.

76184 Spider-Man vs. Mysterio’s Drone Attack

Nowy film Marvel Studios Spider-Man: Bez drogi do domu już wkrótce w kinach. LEGO postanowiło uczcić to wydarzenie wypuszczając zestaw LEGO® Marvel Spider-Man kontra Atak drona Mysterio (76184), zaprojektowanym specjalnie dla młodych fanów Petera Parkera w wieku od 4 lat.

Praktyczna, pomysłowa zabawa

Wprowadź młodych superbohaterów w kreatywne budowanie i niekończące się przygody z trzema minifigurkami LEGO Marvel — Spider-Manem, Nickiem Fury i Mysterio — fajnym samochodem i dronem strzelającym dyskami. Zawiera specjalny klocek startowy podwozia, który pomoże dzieciom przyłączyć się do budowania, a także prosty przewodnik po budowaniu i maksymalnym wykorzystaniu zestawu. Dodatkowo, bezpłatna aplikacja LEGO Building Instructions zawiera cyfrowe instrukcje Instructions PLUS, które umożliwiają dzieciom powiększanie, obracanie i wizualizację zestawu podczas budowania.>

76185 Spider-Man at the Sanctum Workshop

Pełna akcji kwatera główna Doktora Strange

Piwnica Mistrza Sztuk Mistycznych jest wypełniona zabawnymi przedmiotami, które zachęcą fanów filmów Marvela i zachęcą do niekończącego się kreatywnego odgrywania ról. Znajdziesz tu fajne narzędzia, rowery, kontroler do gier, kandelabry, boom box, mistyczny świecący kamień i wiele innych magicznych niespodzianek, które dzieci mogą odkryć. Zestaw zawiera 4 popularne minifigurki: Spider-Mana, MJ, Wonga oraz Doktora Strange’a w pelerynie lewitacji. Możliwości zabawy są jeszcze większe dzięki gigantycznemu potworowi z robaczkami do zbudowania z chwytającymi pazurami. Aby uzyskać więcej zabawy podczas budowania, bezpłatna aplikacja LEGO Building Instructions zawiera cyfrowe instrukcje Instructions PLUS, które umożliwiają dzieciom powiększanie, obracanie i wizualizację zestawu podczas budowania.

76195 Spider-Man’s Drone Duel

Skrzydlaty złoczyńca i dron strzelający klockami

Kultowe rozpostarte skrzydła złego Sępa stanowią kuszący cel dla sieci Spider-Mana. A dzięki gigantycznemu czterowirnikowemu dronowi, który zabierze Spider-Mana w niebo, skrzydlaty złoczyńca nie ma ucieczki. Ten wszechstronny zestaw zawiera dwie najpopularniejsze postacie Marvela i oferuje mnóstwo możliwości zabawy – zarówno na lądzie, jak i w powietrzu.

Więcej nowości z uniwersum Marvela – Spider-Man znajdziecie w osobnej kategorii: LEGO Spider-Man