Polub nas

Zobacz już teraz oficjalnie LEGO Icons Małe roślinki (10329)!

Źródło: lego.com

LEGO oficjalnie ujawniło nowy zestaw LEGO Icons, z kolekcji botanicznej – Małe roślinki (10329), który zostanie wydany już 1 grudnia!

Zestaw składa się z 758 elementów i obecnie wyceniony jest na kwotę 249,99 zł, co jest zaskakującą ceną za zestaw tej wielkości.

Źródło: lego.com

Zawiera on rośliny doniczkowe oparte na gatunkach suchych, tropikalnych i mięsożernych.

Zamówienie w przedsprzedaży można złożyć już dziś, dzięki czemu będzie można zdobyć punkty Insider, a także skorzystać z aktualnie trwających promocji.

Stwórz elegancką dekorację kwiatową, której nie trzeba podlewać, dzięki temu zestawowi do budowania dla dorosłych. LEGO® Icons Małe roślinki (10329) obejmuje pustynne, tropikalne i mięsożerne gatunki roślin, a każda z nich mieści się w doniczce w kolorze terakoty. Zrelaksuj się, tworząc każdą z dziewięciu roślin, a następnie ustaw je w domu lub biurze.

Zestaw stanowi świetny prezent dla miłośników roślin i jest idealnym projektem, którym można cieszyć się z przyjaciółmi i rodziną. Jest odpowiedni zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych konstruktorów, bowiem zawiera różne modele na łatwym, średnim i zaawansowanym poziomie skomplikowania. Aplikacja LEGO Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji budowania dołączonych do tego zestawu.

Zrelaksuj się dzięki modelom do zbudowania z kolekcji botanicznej LEGO, które należą do inspirującej gamy zestawów zaprojektowanych specjalnie dla dorosłych.
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.