Polub nas

Zobacz już teraz oficjalne zdjęcia LEGO 10318 Icons Concorde!

Źródło: lego.com

LEGO oficjalnie ujawniło swój najnowszy zestaw serii LEGO Icons, którym jest niesamowity model samolotu Concorde (10318) składający się z 2083 elementów!

Premiera setu zaplanowana jest na dzień 4 września dla posiadaczy statusu VIP (dla pozostałych klientów produkt będzie do nabycia od 7 września) i wyceniono go na kwotę 949,99 zł!

Wybierz się w przestworza, budując zestaw konstrukcyjny dla dorosłych LEGO® Icons Concorde (10318). Zrelaksuj się podczas tworzenia szczegółowej repliki najsłynniejszego pasażerskiego samolotu naddźwiękowego. Podobnie jak jej angielsko-francuski oryginał, ta szczegółowa replika odrzutowca pasażerskiego ma odchylany dziób, działające podwozie, wysuwane tylne koło, skrzydła typu delta z ruchomymi sterami wysokości oraz odchylane górne i dolne stery. Posiada również łatwo dostępną część z fotelami i jest wyposażona w stojak, dzięki któremu można ustawić samolot w trybach lotu, startu lub lądowania. Skorzystaj z okazji do relaksu dzięki temu kolekcjonerskiemu zestawowi konstrukcyjnemu, który jest doskonałym pomysłem na prezent dla fanów Concorde’a i modeli samolotów. Zapoznaj się z inspirującą ofertą zestawów LEGO dla dorosłych.
Źródło: lego.com

Jeśli macie w planach nabyć ten model – musicie przygotować naprawdę sporo miejsca na półce ekspozycyjnej ponieważ jego wymiary to:

wysokość 15 cm,

szerokość 43 cm

głębokość 105 cm

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.