Polub nas

Znamy nowy zestaw z serii LEGO Technic – zobacz już teraz!

Źródło: lego.com

LEGO oficjalnie ujawniło nowy model LEGO Technic Peugeot 9X8 (42156), który mogliśmy zobaczyć kilka dni temu, kiedy to zostały udostępnione pierwsze zdjęcia modelu.

Datę premiery zaplanowano w dniu 1 maja, natomiast sam model Peugeota 9X8 składa się z 1775 elementów i będzie sprzedawany w cenie 949,99 zł / 199,99 USD. Hypercar został stworzony w skali 1:10, a zespoły techniczne i projektowe pracowały ok. roku, aby był on jak najbardziej realistyczny.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Kolorowy zestaw LEGO® Monkie Kid™ 80026 rozpali dziecięcą wyobraźnię i zachęci do zabawy w potyczki między kluseczkowym czołgiem Pigsy’ego oraz robotem ze sklepu Szybka Panda Pana, który strzela „lemoniadą”. Czołg ma obrotową kuchnię z mnóstwem kuchennych akcesoriów i miotaczem dysków ukrytym w lodówce, szybkostrzelne działko na sześć klocków, dwie odczepiane pałeczki i widły z przodu, które podnoszą się i opadają, gdy czołg się przesuwa. Ten wysokiej jakości zestaw zawiera też drona dostarczającego pudełka na wynos ze sklepu Szybka Panda oraz cztery minifigurki inspirujące do długich godzin zabawy, będzie więc świetnym prezentem dla każdego dziecka.

Zabawa podczas budowania
Szczegółowe instrukcje dołączone do zestawu oznaczają, że nawet zupełni nowicjusze w świecie LEGO z przyjemnością złożą swoją zabawkę. Dzieci mogą też skorzystać z cyfrowej funkcji Instructions PLUS w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO, w której znajdą narzędzia do wyświetlania powstającego modelu i nie tylko.

Kreatywna zabawa
Osadzona w kulturze Chin seria zabawek LEGO Monkie Kid przedstawia historię o Małpim Królu z klasycznej powieści „Wędrówka na Zachód” w nowoczesnej scenerii i pomaga dzieciom rozwijać kreatywność poprzez zabawę w budowanie.
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.