Polub nas

Zestaw kolekcjonerski na 40. rocznicę filmu „Powrót Jedi”!

Źródło: lego.com

LEGO przygotowało mnóstwo promocji z okazji obchodów 4 maja LEGO Star Wars, a jedną z nich na rok 2023 jest zestaw kolekcjonerski z okazji 40. rocznicy filmu „Powrót Jedi” (5007840).

Zestaw będzie dostępny od 1 do 7 maja jako upominek przy zakupach za co najmniej 400 zł zestawów LEGO Star Wars!

Źródło: lego.com

Wszystko przychodzi w dość małym pudełku po otwarciu, którego wita nas kartka pokazująca jak poruszać się po wnętrzu opakowania.

Źródło: lego.com

Karta z projektem wykonana jest z twardszego plastiku, na którym wydrukowano schemat konstrukcyjny Gwiazdy Śmierci II w otoczeniu kilku klocków LEGO.

Źródło: lego.com

Podobnie jak w przypadku innych monet, ta również jest dosyć masywna. Na jednej stronie znajduje się zarys Gwiazdy Śmierci II, zaś na drugiej logo LEGO Star Wars. W przeciwieństwie do tego, co pokazuje zdjęcie promocyjne, otrzymujemy tylko jedną monetę!

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Aby stworzyć podporę dla wewnętrznego pudełka należy włożyć kartę, która była na górze w tylnej części opakowania i powinna ona bez problemu utrzymać pudełko jak na załączonym poniżej obrazku.

Źródło: lego.com

Jeśli jesteś fanem tego typu kolekcjonerskich zestawów, to będziesz zadowolony z dobrego wykonania jak i jakości wykorzystanych materiałów. Karta ze schematem nie wydaje się niczym szczególnym,
aczkolwiek po nałożeniu na monetę kontury są znacznie bardziej widoczne.

Jeśli planujesz zakupy flagowego setu tego wydarzenia jakim jest Gwiazda Śmierci II (40591),
to najprawdopodobniej otrzymasz również ten kolekcjonerski zestaw dołączony do opakowania,
ze względu na możliwość korzystania z wielu promocji jednocześnie.

Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.