Polub nas

Wiemy już co będzie gratisem z okazji 4 maja! 

Czy fani LEGO Star Wars to miłośnicy droidów bojowych? Jeśli tak to taka grupa zapewne ucieszy się z zestawu, który będzie gratisem podczas tegorocznych obchodów święta gwiezdnych wojen. 

Nasz nadchodzący gratis będzie miał numer katalogowy 40686 i będzie to „Battle Droid Carrier”. W przeszłości mieliśmy sporo battle packów, które dostarczały nam tego typu konstrukcje z wieloma robotami separatystów. Zapewne pomysł na ten zestaw jest związany z obchodami dwudziestej piątej rocznicy filmu Mroczne Widmo. To właśnie z tą produkcją najbardziej kojarzą się transportery dla droidów bojowych. 

GWP będzie składał się z 262 elementów, a także powinien zawierać od 6-8 droidów bojowych. Cena, którą będziemy musieli wydać, aby set wpadł do naszego koszyka nie jest jeszcze znana.

Pozostaje nam czekać na oficjalne zdjęcia. Sam zamysł nie wydaje się porywający, ale być może z jakąś specjalną jubileuszową tabliczką zyska to trochę więcej uroku. Jak wy oceniacie pomysł na takie GWP? Podoba wam się koncepcja świętowania dnia Star Wars z droidami bojowymi? 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.