Polub nas

Weź udział w konkursie – Pisz z nami i zgarniaj nagrody!

Cześć Afole!

Zaprezentowaliśmy Wam już nową wersję portalu Afols.pl, a co za tym idzie chcemy zaprosić Was do współtworzenia naszej społeczności. Tym samym ogłaszamy cykliczny konkurs, w którym nagrodami będą vouchery do wykorzystania na LEGO, a każdy z uczestników będzie miał szansę dołączyć na stałe do naszej redakcji!

Zasady konkursu są proste – każdy z uczestników tworzy teksty, które po akceptacji naszego zespołu są publikowane na stronie. Trzy osoby z największą liczbą wyświetleń w miesiącu otrzymają vouchery w formie elektronicznej. Wyniki będą oparte o unikalne wejścia na stronę zgodnie z wynikami Google Analytics. 

Każdy może promować treści również na własną rękę! Dobór tematów jest swobodny, ale raz w tygodniu będziemy na zamkniętej grupie dla uczestników publikować ogólną tematykę na dany okres czasu. Np. Tydzień z LEGO City – zgłaszamy teksty dotyczące LEGO City. Wasze treści będą publikowane także w naszych mediach społecznościowych. 

Forma tekstu jest dowolna – mogą to być recenzje, zapowiedzi, galerię, rankingi, ciekawostki etc. 

Regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres redakcja@afols.pl po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem. Do zgłoszenia prosimy dołączyć krótką próbkę tekstu na temat LEGO (nie zostanie on opublikowany).