Polub nas

Superstary do zbudowania z LEGO?

Dziś LEGO Group i adidas przedstawiły grafikę ewidentnie prezentującą kultowe buty Superstar.

Zestaw ma mieć swoją premierę w Lipcu 2021 – także więcej informacji zapewne LEGO ujawni już wkrótce. Tymczasem zerknijcie co już wiemy z przecieków.

Jak widzicie, w przeciwieństwie do wszystkich innych wydań wynikających ze współpracy obu firm, które widzieliśmy do tej pory, nadchodzące buty LEGO adidas będą w całości wykonane z klocków.

Podążając za rzeczywistymi modelami LEGO adidas UltraBoosts (a także Adidas ZX 8000, których recenzje macie tutaj: Adidas ZX 8000, które pojawiły się na początku tego roku, po raz pierwszy przyjrzymy się najnowszym produktom tej współpracy. Tym razem drobne wskazówki dotyczące detali LEGO zostały zastąpione projektem całkowicie zbudowanym z klocków i, miejmy nadzieję, w dużej mierze z tymi samymi kultowymi stylizacjami marki obuwia.

Dzięki uprzejmości teasera opublikowanego dziś rano na oficjalnym Twitterze LEGO, wiemy już, że jednym z najnowszych dzieł będzie montaż pary butów adidas. Chociaż z pewnością nie będą nadawały się do noszenia, konstrukcja pokazana w zwiastunie ma charakterystyczny biały wygląd adidasa z czymś, co wygląda na nowe drukowane elementy. Wygląda na to, że jedynym elementem spoza LEGO jest sznurowadło, ale dopóki nie otrzymamy oficjalnych fotografii zestawu, nie będziemy wiedzieć, czy to zwykła para sznurówek, czy zupełnie nowy element.

A wy jak sądzicie? To dobry pomysł? Chcielibyście mieć parę butów Superstar wykonanych z klocków na swoim biurku?