Polub nas

Recenzja: LEGO 71414 Super Mario Conkdor’s Noggin Bopper

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

LEGO Super Mario w roku 2023 rozwija nowe obszary i postacie, a pierwszym zestawem, który sprawdzimy, jest Noggin Bopper Conkdora (71414). Zestaw zawiera 130 elementów i kosztuje 69,99 zł.

Podobnie jak w przypadku innych zestawów Super Mario, do zbudowania zestawu będziesz potrzebować aplikacji. Instrukcje są interaktywne i dopracowane, ale jest to również irytujące, ponieważ musiałem ponownie pobrać aplikację, aby móc ją zbudować.

Źródło: lego.com

Po zbudowaniu jest tu kilka grywalnych funkcji z udziałem Conkdora. Tuż przed nim znajduje się mała platforma, na którą można opuścić głowę, natomiast na czubku głowy znajduje się kod kreskowy, z którego Mario, Luigi lub Peach mogą zbierać monety.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Conkdor wygląda całkiem nieźle w porównaniu do swojego odpowiednika w grze. Podobają mi się drukowane odcienie i różowa kolczasta skorupa na plecach.

Ogólnie rzecz biorąc, LEGO 71414 Super Mario Conkdor’s Noggin Bopper nie jest złym zestawem, ale jednocześnie nie ma wiele do zaoferowania pod względem budowlanym. Jedyną grywalną funkcją jest podskakiwanie na głowie Conkdora za pomocą dwóch platform.

Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.