Polub nas

Opis zestawu z LEGO Harry Potter zdradza, że czeka nas kolejna edycja modułowego Hogwartu!

Grupa LEGO ujawniła ostatnio pierwsze zestawy z Harrego Pottera, które ukażą się w 2024 roku. Opis jednego zestawu (Sowiarnia 76430) wzbudził duże zainteresowanie, ponieważ otrzymaliśmy tam informację o kolejnej wersji słynnej czarodziejskiej szkoły, która będzie składana z wielu różnych zestawów.

Na stronie lego w opisie produktu możemy przeczytać następującą wiadomość :

„ten zestaw to pierwszy z nadchodzącej serii zestawów modułowych (sprzedawanych osobno), które można łączyć, aby stworzyć najbardziej szczegółową w historii scenę zamku Hogwart™ zbudowaną z klocków LEGO®”

Jest to duża obietnica. Ostatni modułowy Hogwart mógł zawodzić niektórych fanów. Narzekali oni szczególnie na elementy zamku dodane na siłę, które były bardzo ubogie w wyposażenie. Duńska firma nie zamierza jednak zaprzestać idei Hogwartu modułowego i być może nauczeni błędami poprzednika zaprezentują nam jeszcze lepiej zbudowany zamek.

Podzielcie się swoimi odczuciami na temat obecnego modułowego Hogwartu. Macie go w kolekcji? Jesteście z niego zadowoleni? Jak zapatrujecie się na jego kolejną edycję? Czekamy na wasze komentarze!

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.