Polub nas

Oficjalnie dostępny zestaw LEGO 21343 Ideas Wioska wikingów!

Źródło: lego.com

LEGO opublikowało właśnie oficjalne szczegóły długo wyczekiwanego przez wielu fanów nordyckich legend zestawu LEGO ideas Wioska Wikingów (21343).

Zestaw, który pojawi się 1 października, składa się z 2103 elementów i będzie sprzedawany za 639,99 zł.

Źródło: lego.com

Cofnij się w czasie i odkryj pełen detali zestaw LEGO® Ideas Wioska Wikingów (21343). To idealny prezent dla miłośników historii. Obejmuje on trzy połączone ze sobą sekcje z kuźnią, domem jarla, czyli przywódcy Wikingów, oraz wieżą strażniczą. Całość ożywią minifigurki kowala, jarla, tarczowniczki i łucznika.

Odkryj wspaniałe elementy, takie jak kuźnia z funkcją płomieni, tarcze z nadrukowanymi dwoma krukami i dwoma wilkami Odyna, tron przywódcy, most do wieży strażniczej i jaskinia do wydobywania minerałów. Zwróć też uwagę na zbudowane z klocków elementy nawiązujące do klasycznych zestawów LEGO Vikings. W pudełku i w aplikacji LEGO Builder znajdują się instrukcje, które przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy kreatywnego budowania.

Witaj w swoim zakątku. Zestawy LEGO dla dorosłych to starannie dobrana kolekcja modeli najwyższej jakości. Z pewnością znajdziesz wśród nich przemyślany i idealny projekt dla siebie.
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.