Polub nas

Oficjalne zdjęcia Gotham™ z serialu The Animated Series!

LEGO właśnie udostępniło oficjalne zdjęcia najnowszego zestawu z Batmanem, którym jest Batman: Gotham™ z serialu The Animated Series (76271)!

Zestaw, którego premiera zaplanowana jest na dzień 1 kwietnia składa się z 4210 elementów i wyceniony obecnie jest na kwotę 1449,99 zł.

W środku znajdziemy całą panoramę Gotham City w 3D z różnymi częściami zestawu, które można otworzyć, aby odsłonić więcej szczegółów.

Zestaw będzie również zawierał minifigurki Catwoman, Batmana, Harley Quinn i Jokera.

Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Zbuduj kultową panoramę miasta Gotham™ w mrocznym stylu dzięki temu zestawowi dla dorosłych fanów Batmana™. Zawiera on detale z serialu Batman: The Animated Series oraz ukryte scenki. Batman: Gotham™ z serialu The Animated Series (76271) to wspaniały prezent dla dorosłych modelarzy i fanów komiksów.

Panorama miasta Gotham składająca się z 4210 elementów ma 76 cm szerokości. Zawiera ona 15 paneli, które można odczepić, aby odsłonić wnętrze rezydencji Wayne’ów, jaskini Batmana oraz Azylu Arkham a także działania licznych złoczyńców z serialu Batman: The Animated Series. Zestaw zawiera także cztery minifigurki — Batmana, Jokera™, Harley Quinn™ i Kobietę-Kota™ — oraz wyjmowany Batmobil™ i Batwing™. Gotowy model można zawiesić na ścianie lub postawić dzięki rozkładanej podstawce. Dwa zestawy dołączonych instrukcji budowania pozwalają budować dwóm osobom jednocześnie. Dla większej wygody cyfrową wersję instrukcji do zestawu można znaleźć w aplikacji LEGO Builder.
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com
Źródło: lego.com

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.