Polub nas

Nadjeżdżają nowe zestawy Speed Champions, a wraz z nimi wyższe ceny

Grupa Lego zaprezentowała już trzy zestawy z serii Speed Champions na 2024 rok.  Niestety wraz z nimi szykuje się też kolejny skok cen. Do naszej kolekcji będą mogły dołączyć samochody wyścigowe BMW M4 GT3 & BMW M Hybrid V8 znajdujące się w dwupaku i kosztujące katalogowo 239,99 zł. To o 40 zł więcej niż poprzednie zestawy, w których znajdywały się dwie konstrukcje. Pojazdy ze stajni BMW będą składały się z 676 elementów. 

Oprócz nich otrzymamy też dwa pojedyncze zestawy. Audi S1 E-tron Quattro oraz Ford Mustang Dark Horse. Będą kosztowały po 129,99 zł, co przekłada się na 10 zł więcej w porównaniu do ostatniej fali, która zawierała pojedyncze pojazdy. Ford Mustang składać się będzie z 344 klocków, a Audi z 274. Wszystkie trzy zestawy będą dostępne w sprzedaży od 1 marca.  

Nowe samochody wyglądają na zdjęciach bardzo obiecująco. Nie możemy doczekać się ich premiery. Podobają wam się nadchodzące nowości z LEGO Speed Champions? Jak zapatrujecie się na nowe ceny w tej serii? Czekamy na komentarze! 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.