Polub nas

Nadjeżdża McLaren wraz z minifigurką legendarnego kierowcy 

 Już jakiś czas temu informowaliśmy, że legendarny kierowca McLaren, Ayrton Senna zostanie uhonorowany przez grupę LEGO w zestawie z serii ICONS. Teraz mamy już oficjalne zdjęcia, które prezentują nam kolekcjonerski bolid, a także samą minifigurkę Ayrtona. 

Musimy przyznać, że zestaw wygląda niesamowicie. Bryła pojazdu została znakomicie zachowana. Co prawda nie jest ona skalą dopasowana do minifigurki, ale w tym przypadku nie traktujemy tego jako wada. Sam Ayrton Senna znajduje się tu dla upamiętnienia i trzeba docenić tabliczkę, która znajduje się na jego piedestale. Nawet jeśli nie jest to specjalny nadruk, a naklejka to sam fakt, że mamy tutaj realny wizerunek kierowcy robi kolosalne wrażenie.

Jeśli chodzi o specyfikację tego zestawu to będzie się składał z 693 elementów, a jego cena wyniesie katalogowo 79,99$ .  Sam pojazd będzie długi na 31 centymetrów, a premiera zestawu odbędzie się 1 marca. My nie możemy się już doczekać tej daty, a wy? Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi ze zbliżającym się zestawem! 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.