Polub nas

Mozaika LEGO Gotham zapiera dech w piersiach!

Jesteście fanami serialu animowanego o Batmanie? Jeśli tak to świetnie się składa bo grupa LEGO przyszykowała fenomenalny zestaw, który przedstawia Gotham w wersji mozaikowej. Set zaoferuje nam nie tylko szczegółowy wygląd miasta z wypukłymi elementami, w których znajdziemy różne skrytki, ale także cztery minifigurki!

Wśród wyróżnionych bohaterów znajdziemy oczywiście Batmana, ale oprócz niego do kolekcji dołączymy Jokera, Harley Quinn, a także Catwoman. Każda z postaci znajdzie się na ozdobnym piedestale, a także będzie posiadać akcesoria. 

To co jest pewnie interesuje nas najbardziej to cena, która wyniesienie katalogowo 299$. Nie jest wiadomo czy zestaw będzie w szerokiej dystrybucji, ale jak za 4208 elementów musimy przyznać, że to uczciwa wycena. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę mnóstwo drobnicy i wszelkie małe klocki, które są nieodłączną cechą dla mozaiki. 

Szczegółowość tego zestawu naprawdę jest na wysokim poziomie i my nie możemy się już doczekać aż zobaczymy go na żywo. Dla fanów DC obowiązkowa pozycja! Jak Wam się podoba nadchodząca nowość? Czekacie tak samo mocno jak my? Premiera już w kwietniu! 

Autor: Wojciech Lebel

Więcej newsów i nowości ze świata LEGO znajdziecie tutaj.