Polub nas

Motorized Steampunk Skyship

Ta kreacja powstała w pełnej współpracy z Maxem Brichem.(profil na LEGO Ideas: https://ideas.lego.com/profile/Max%20Brich/entries?query=&sort=top )

1889, gdzieś tu na Ziemi.
Słynny statek powietrzny „Srebrna Strzała” przemierza świat, aby odkryć nowe cywilizacje i skrywane przez nie skarby. Na pokładzie nieustraszony kapitan Theodore Rumblestone i jego towarzyszka Irina mają nadzieję odkryć tajemnicę eteru. Tymczasem komandor Ned Land kieruje załogą stanowczo i uczciwie. Kapitan wezwał 2 doświadczonych łowców wampirów Rzeczywiście, poszukiwanie eteru wiąże się z przeprawą przez Karpaty i nie chce ryzykować tej nowej przygody. Von Butterfly i Slice chronią teraz załogę.


Statek jest w pełni modułowy w kilku częściach (jak budynek modułowy). Jest napędzany silnikiem bezpośrednio pokładowym: dwie duże wysokie śmigła, niskie śmigła, centralne koła i tylne śmigło obracają się za pomocą napędu łańcuchowego. Ze wszystkimi funkcjami latający statek zawiera 2900 elementów a 50-częściowy cokół pozwala na samodzielne postawienie statku.

7 figurek:
Kapitan Theodore Rumblestone
Irina Pietrowa
Baron Archibald Mac Niezdarny
Komendant: Ned Land
Mechanik: Lionel Martin
Łowca: Kawałek
Łowca: pułkownik Von Butterfly

Renderowanie tej kreacji zostało w całości wykonane przez @Max Brich (na Ideas): wykonał niezwykłą pracę przy tym projekcie. Po raz kolejny nasz zespół Castor & Max oferuje oryginalny pomysł, bez własności intelektualnej, zaznaczając wszystkie pola zestawu, który spodoba się dorosłym: estetyka, grywalność i przyjemność budowania.

Jak Wam się podoba?