Polub nas

Mazowiecki Festiwal Klocków – II Edycja już wkrótce!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Już 20-21 Maja Mazowiecki Festiwal Klocków powraca ze zdwojoną mocą! Największa impreza w tematyce klocków LEGO już po raz kolejny odbędzie się w Radomiu. Możemy Was zapewnić że dostarczy moc atrakcji wszystkim odwiedzającym – tym małym i tym dużym fanom LEGO.

Tak jak przed rokiem przygotowaliśmy dla Was dziesiątki tysięcy klocków w specjalnie przygotowanej Strefie Budowania, w której pomagać, a także oceniać będą wasi ulubieni influencerzy znani z LEGO Masters i nie tylko. W tym roku pojawią się także nowi tajemniczy goście 😉

Gwiazdy eventu będą także odpowiadać na Wasze pytania podczas panelu Q&A, rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

Tym razem strefa budowania z LEGO będzie jeszcze większa oraz zostanie rozbudowana o sekcję dla najmłodszych, w której będziemy zarażać dobrą energią i miłością do tworzenia kreatywnych konstrukcji.

Wystawa makiet z klocków LEGO zostanie powiększona o zupełnie nowe, niezaprezentowane nigdzie wcześniej budowle, które zachwycą was swoją koncepcją, starannym wykonaniem, a także niewiarygodnym realizmem. Zupełnie nowa strefa Technic oraz sekcja Kolejowa to także nie lada gratka dla młodych inżynierów oraz fanów kolei.

Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie już trwa! Teraz możecie kupić jednodniowe wejściówki w promocyjnej cenie 29zł na eBilet.pl:

https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/mazowiecki-festiwal-klockow

Uwaga. Ilość biletów jest ograniczona! Pamiętajcie także, że dzieci do lat 7 wchodzą za darmo 😉

Zerknijcie także jak wyglądała ubiegłoroczna edycja festiwalu:

 

To co? Widzimy się w Radomiu?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]